O Nas

ST RACING powstał w 2010 roku. Zespół założył Tomek Salach związany z kartingiem od dzieciństwa. Inspiracją był dla jego ojciec, który ścigał się w gokartach w kadrze narodowej. Rezem z ojcem budowali gokarty i ścigali się na polskich torach Jesteśmy mocno związani z marką Marnello jako wyłączny dystrybutor w Polsce..

Systematyczne szkolenia i udział w międzynarodowych zawodach pozwala na uzyskanie niepowtarzalnego doświadczenia i wiedzy. Zespół składa się z 15 kierowców w wieku od 3 do 41 lat oraz 2 inżynierów i 10 mechaników. Niepowtarzalna atmosfera panująca w zespole gwarantuje dobrą zabawę mimo współzawodnictwa na torze.

Elastyczna Oferta

Prowadzimy serwis serwis podwozi wyścigowych oraz silników wszystkich kategorii. Dysponujemy dużą ilością silników oraz podwozi na wynajem.

15 Lat doświadczenia

Ścisła współpraca z zespołem wyścigowym Maranello we Włoszech pozwala nam na ciągłe podnoszenie kwalifikacji obsługi.

Najlepsza załoga

Nasi trenerzy zdobywali doświadczenie na torach na całym świecie biorąc między innymi udział w International Grand Finals w kategorii Rotax.

Perfekcyjne przygotowanie

Indywidualnie ułożony plan treningowy pozwala na optymalny rozwój, każdego z kierowców, niezależnie od jego wieku czy doświadczenia.